wydarzenia 2021

STYCZEŃ 2021

11.01.2021 – 28.02.2021 Świat mojej wyobraźniogólnopolski konkurs plastyczny, 7. edycja

Miejski Dom Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze zaprasza dzieci przedszkolne oraz dzieci i młodzież ze szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym pt. „Świat mojej wyobraźni”. Podzielony on jest na trzy grupy wiekowe: 5 – 7 lat, 8 – 12 lat oraz 13 – 16 lat.
Indywidualne uczestnictwo objęte jest akredytacją w wysokości 5 zł; uczestnictwo pracowni plastycznych domów kultury i szkół, które zgłaszają prace zbiorowo, jest objęte akredytacją w wysokości 20 zł. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest opłacenie akredytacji.
Konkurs trwać będzie do 28 lutego 2021. Rozstrzygnięcie nastąpi 19 marca 2021.

24.01.2021 (niedziela), godz. 12.00 Poranek rodzinny ze Smokiem – online (transmisja na Facebooku)

Kochani przyjaciele Muflonu! Zapraszamy gorąco dzieci i rodziców na Poranek Rodzinny online, którego PREMIERA odbędzie się na fanpage’u MDK Muflon na Facebooku już 24 stycznia (niedziela), o godz. 12.00!
Czeka na Was bajkowe spotkanie z chorym smokiem, warsztaty plastyczne, podczas których wykonamy smoka ziejącego ogniem oraz nauka zimowej ballady o zdrowiu, smoku i Muflonie. Wspólne śpiewanie, któż tego nie lubi? Lubi to nawet groźny smok!
Wszystko gotowe? No, to do niedzieli!! My się już nie możemy doczekać!!! Bądźcie z nami!

LUTY 2021


21.02.2021 (niedziela) Zimowy Poranek Rodzinny – online – transmisja na Facebooku


W niedzielę 21 lutego 2021, o godz. 12.00 zapraszamy gorąco na Poranek Rodzinny – online. Tym razem czekają na Porankowiczki i Porankowiczów:  bajkowe spotkanie z Królową Śniegu, nauka „Lutowego tańca rozgrzewańca” oraz warsztaty plastyczne, podczas których powstanie niejeden uroczy bałwanek ze skarpety.
Aby wziąć udział w warsztatach, Drogie Porankowiczki i Drodzy Porankowicze, przygotujcie sobie na niedzielę niezbędne materiały:  biała skarpetka, wata, ryż lub groch (jedna szklanka), klej, trzy kolorowe guziki lub małe pomponiki, nożyczki, kawałek pomarańczowego papieru lub filcu na marchewkowy nos i kawałek wstążki w dowolnym kolorze na szaliczek.
Transmisja odbędzie się na fanpage’u MDK Muflon na Facebooku, 21.02.2021 (niedziela), godz. 12.00
Do zobaczenia!!! Czekamy na Was z utęsknieniem!
Poranek jak zawsze poprowadzą: Agata Makutynowicz, Agnieszka Gierus i Marcin Sweklej.

MARZEC 2021


28.03.2021 (niedziela) Wiosenny Poranek Rodzinny online – transmisja na Facebooku

Serdecznie zapraszamy wszystkich Porankowiczów i Porankowiczki w najbliższą niedzielę (28 marca) na Wiosenny Poranek Rodzinny – online. Premiera odbędzie się o godz. 12.00 na fanpage’u Muflona na Facebooku.

A co czeka na tych, którzy dołączą do Porankowej ekipy? Otóż, wspólnie z nami rozpoznawać będą zwiastuny wiosny, zrobią samodzielnie (bądź z pomocą rodziców) wielkanocne pisanki na patyku, obejrzą przedstawienie o żółtym tulipanku, a także zaśpiewają i zatańczą wiosennego oberka.

Będzie wiosennie, radośnie i kolorowo!!! To musi być bardzo udana niedziela!

Aby wziąć udział w warsztatach plastycznych, należy się troszkę wcześniej przygotowywać, ale to bardzo proste, wystarczy sięgnąć po: długi patyczek do szaszłyków, pisak do pokolorowania patyczka, białą kartkę sztywnego papieru, ołówek, klej, nożyczki, kolorową serwetkę, taśmę dwustronną i ewentualnie koraliki, cekinki do ozdoby.

Czekamy na Was, bądźcie z nami!

Poranek przygotowali: Agnieszka Gierus, Agata Makutynowicz, Łukasz Prochacki i Marcin Sweklej.

26.03.2021 Poezja na Prowincji (koncert) – comiesięczne spotkanie z poezją śpiewaną i nie tylko

Rozpoczynamy nowy cykl spotkań dla kochających poezję, piosenkę autorską oraz osób muzykujących. Spotkajmy się w kręgu naszych instrumentów i połączmy nasze głosy w jeden piękny śpiew. Spotkanie poprowadzi Marcin Sweklej. Wstęp wolny.
*Impreza się odbędzie jeśli w marcu 2021 zostanie wznowiona działalność domów kultury. Zastrzegamy sobie prawo do rezygnacji z organizacji imprezy w przypadku obostrzeń uniemożliwiających realizację zadania.

*26.03.2021 Wiosenny SWAP Muflona

Przywitaj wiosnę z nowymi ciuchami! Jeśli masz w szafie coś czego nie nosisz, nie lubisz, nie potrzebujesz, a ciągle nadaje się do noszenia, przynieś to do „Muflonu” w piątek 26 marca w godz. 17.00 – 19.00. Wymień na co chcesz i ile chcesz. Akcja dotyczy również ubranek dla dzieci, dodatków, książek, płyt i gier planszowych.
*Impreza się odbędzie jeśli w marcu 2021 zostanie wznowiona działalność domów kultury. Zastrzegamy sobie prawo do rezygnacji z organizacji imprezy w przypadku obostrzeń uniemożliwiających realizację zadania.

KWIECIEŃ 2021


23.04.2021 Poezja na Prowincji – comiesięczne spotkanie z poezją śpiewaną i nie tylko

Spotkanie dla kochających poezję, piosenkę autorską oraz osób muzykujących. Spotkajmy się w kręgu naszych instrumentów i połączmy nasze głosy w jeden piękny śpiew. Spotkanie poprowadzi Marcin Sweklej. Wstęp wolny.
*Zastrzegamy sobie prawo do rezygnacji z organizacji imprezy w przypadku obostrzeń uniemożliwiających realizację zadania.

25.04.2021 (niedziela), godz. 12.00 Ekologiczny Poranek Rodzinny online – transmisja na Facebooku

25 kwietnia 2021 (niedziela), o godz. 12.00 znów spotkamy się na Poranku Rodzinnym na facebookowym fanpage’u MDK Muflon. Taka piękna wiosna wokół nas, wszędzie zielono i kolorowo, a my? Czy na pewno pamiętamy jak dbać o przyrodę i środowisko w najbliższej okolicy? Pora sobie przypomnieć, i to w bardzo radosny i twórczy sposób!

Dlatego przygotowaliśmy dla naszych kochanych Porankowiczów moc atrakcji, w duchu ekologicznym, z lekką nutą rapu! Zero waste, recykling i artystyczna kreatywność? Tak, to proste i wciągające! A ile przy tym zabawy!
A co dokładnie w programie? Otóż, znalazły się w nim: porady młodych ekspertów jak segregować śmieci, warsztaty budowania pojazdów recyklingowych, Muflonowy autorski eko rap – razem pobujamy się i pośpiewamy o tym jak dbać o przyrodę oraz teatrzyk kamishibai pt. „Kot Zefir i skarby przyrody” autorstwa Anny Smak-Drewniak.
Aby wziąć udział w warsztatach przygotujecie sobie na niedzielę: 4 plastikowe nakrętki, kawałek tektury formatu A5, 3 rurki do napojów, 2 długie wykałaczki, taśmę klejącą, balonik, pisaki lub farby do pokolorowania. Bądźcie tego dnia z nami!
Poranek przygotowali: Agnieszka Gierus, Agata Makutynowicz, Łukasz Prochacki i Marcin Sweklej.

28.04 – 30.06.2021 Świat mojej wyobraźni – wystawa pokonkursowa – Ogólnopolski konkurs plastyczny, 7. edycja (1. etap)

1. etap wystawy  pokonkursowej można oglądać od 28 kwietnia do 30 czerwca 2021 w Galerii „Hol”. 
*Zwiedzanie wystawy będzie możliwe jeśli w kwietniu 2021 zostanie wznowiona działalność domów kultury. Zastrzegamy sobie prawo do rezygnacji z organizacji imprezy w przypadku obostrzeń uniemożliwiających realizację zadania

28.04.2021 (środa) Pokaz baletowy Małej Akademii Baletu z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca, sala widowiskowa

Międzynarodowy Dzień Tańca obchodzimy co roku 29 kwietnia. W przeddzień tego uroczystego dla nas dnia zapraszamy miłośników baletu na premierę widowiska – etiudy tanecznej. Biorą w nim udział baletnice z grupy Mały Teatr Tańca, który funkcjonuje w strukturach Małej Akademii Baletu.
*Zastrzegamy sobie prawo do rezygnacji z organizacji imprezy w przypadku obostrzeń uniemożliwiających realizację zadania.

MAJ 2021


12.05.2021 (środa) Kraina Syren – witraż malowany  – wiosenne warsztaty artystyczne dla dzieci w wieku 8 – 13 lat

Kraina syren to ciemny błękit głębin oceanu i fascynujące morskie stworzenia! Już niebawem, bo 10 marca 2021 MDK Muflon zaprasza dzieci na wiosenne warsztaty tworzenia witrażu malowanego, ponownie legendarne istoty ujawnią swoje piękno w pracach młodych twórczyń i twórców! Warsztaty poprowadzi Agata Makutynowicz. Koszt udziału w warsztatach: 50 zł (cena obejmuje wszystkie materiały i narzędzia niezbędne do udziału w zajęciach). Przewidziana liczba uczestników: 10 osób. Zapisy telefoniczne pod numerem 75 755 37 70.
* Zastrzegamy sobie prawo do rezygnacji z organizacji imprezy w przypadku obostrzeń uniemożliwiających realizację zadania.

21.05.2021 (piątek) Poezja na Prowincji – comiesięczne spotkanie z poezją śpiewaną i nie tylko

Spotkanie dla kochających poezję, piosenkę autorską oraz osób muzykujących. Spotkajmy się w kręgu naszych instrumentów i połączmy nasze głosy w jeden piękny śpiew. Spotkanie poprowadzi Marcin Sweklej. Wstęp wolny.
* Zastrzegamy sobie prawo do rezygnacji z organizacji imprezy w przypadku obostrzeń uniemożliwiających realizację zadania.

30.05.2021 (niedziela) Dzień Dziecka – Majowy Poranek Rodzinny

30 maja 2021 o godz. 12.00 spotkajmy się na Poranku Rodzinnym w MDK Muflon i radośnie uczcijmy nadchodzący Dzień Dziecka!!! Tak, dokładnie tego nam potrzeba – eksplozji radości i ferii kolorów!!! Dlatego będziemy malować buzie wielobarwnymi farbami! Na naszych kochanych Porankowiczów czekać będą też tematyczne warsztaty artystyczne, wzruszająca bajkowa opowieść, uczenie się nowego tańca oraz konkursy dla małych i dużych. A przede wszystkim mnóstwo świetnej zabawy!!! Mamy wielką nadzieję, że wreszcie się z Wami zobaczymy stacjonarnie, w naszej pięknej sali widowiskowej! Trzymajcie kciuki, my trzymamy! Zapisy w sekretariacie MDK Muflon, tel. 75 755 37 70.
* Zastrzegamy sobie prawo do rezygnacji z organizacji imprezy w przypadku obostrzeń uniemożliwiających realizację zadania.

CZERWIEC 2021


4.06.2021 (piątek), godz. 16.30 RAPORT PANIKA, Arti Grabowski, reż. Marek Kościółek, Polska – w ramach Festiwalu PESTKA, sala widowiskowa

Grupa wiekowa: 15+ Czas trwania: ok. 80 minut. W ramach Międzynarodowego Festiwalu Teatrów i Kultury Awangardowej PESTKA 2021 idiom: RAZEM! DOKĄD? Harmonogram festiwalu: https://www.jck.pl/article/158/pestka-2021-program-festiwalu/
*Zastrzegamy sobie prawo do rezygnacji z organizacji imprezy w przypadku obostrzeń uniemożliwiających realizację zadania.

5.06.2021 (sobota), godz. 17.00 PSUJESZ TROCHĘ HUMOR WSZYSTKIM DOOKOŁA, reż. Teatr Zakład Krawiecki – w ramach Festiwalu PESTKA, sala widowiskowa

Grupa wiekowa: 15+ Czas trwania: ok. 110 minut. W ramach Międzynarodowego Festiwalu Teatrów i Kultury Awangardowej PESTKA 2021 idiom: RAZEM! DOKĄD? Harmonogram festiwalu: https://www.jck.pl/article/158/pestka-2021-program-festiwalu/
*Zastrzegamy sobie prawo do rezygnacji z organizacji imprezy w przypadku obostrzeń uniemożliwiających realizację zadania.

8.06.2021 Pogoda na szczęście / Piosenki Agnieszki Osieckiej – spektakl muzyczny grupy wokalnej MDK „Muflon”

We wtorek 8 czerwca 2021, o godz. 18.00 Miejski Dom Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze  zaprasza na spektakl muzyczny pt. „Pogoda na szczęście / Piosenki Agnieszki Osieckiej”.
Zaśpiewają uczestniczki pracowni wokalnej MDK „Muflon”, którą prowadzi Anna Kosa-Sweklej, wokalistka, autorka tekstów i muzyki, a także współzałożycielka zespołów muzycznych „W Tym Sęk” oraz „A.M.A Trio”, z którymi nagrała płyty. W MDK „Muflon” od 2017 roku prowadzi indywidualne lekcje śpiewu rozrywkowego – zajęcia dla młodzieży i dorosłych oraz grupowe zajęcia wokalne dla dzieci od 8 roku życia.
Podczas koncertu usłyszymy piosenki autorstwa Agnieszki Osieckiej m.in.: „Kolega maj”, „Gaj”, „A ja wolę moją mamę”, „Okularnicy”, „Mój pierwszy bal”, „Damą być”, „Wielka woda” i „Pogoda na szczęście”. Zagrają: Andrzej Kolasiński – gitara basowa, aranżacje; Leszek Bartnicki – perkusja. Piotr Lemański – instrumenty klawiszowe.
Nagłośnienie, scenografia i światło: Marcin Sweklej. Koncert poprowadzi Anna Kosa-Sweklej.
Spektakl muzyczny odbędzie się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Wstęp 10 zł.

9.06 – 31.08.2021 Świat mojej wyobraźni – wystawa pokonkursowa Świat mojej wyobraźni. Ogólnopolski konkurs plastyczny, 7. edycja (2. etap)

2. etap wystawy  pokonkursowej można oglądać od 9 czerwca do końca sierpnia 2021 w Galerii „Hol”.

20.06.2021 (niedziela) Witamy wakacje!  – Czerwcowy Poranek Rodzinny

20 czerwca 2021 o godz. 12.00 spotkajmy się na Poranku Rodzinnym w MDK Muflon i w dobrych humorach przygotujmy się do wyjazdu na wakacje!!! Na naszych kochanych Porankowiczów czekać będą też tematyczne warsztaty artystyczne, bajkowa opowieść, nauka nowego tańca oraz konkursy dla małych i dużych. A przede wszystkim dużo świetnej zabawy!!! Zapisy w sekretariacie MDK Muflon, tel. 75 755 37 70. Ze względu na obecne obostrzenia, ilość miejsc jest mocno ograniczona. Razem z jednym dzieckiem, na sali może być tylko jeden rodzic/opiekun. Wstęp: 30 zł/dziecko. Poranek poprowadzą: Agnieszka Gierus, Agata Makutynowicz, Łukasz Prochacki i Marcin Sweklej.
Zastrzegamy sobie prawo do rezygnacji z organizacji imprezy w przypadku obostrzeń uniemożliwiających realizację zadania.

24.06.2021 (czwartek) godz.17.30 Pokaz Małej Akademii Baletu

Pokaz Małej Akademii Baletu – baletowa inscenizacja podsumowująca roczną pracę sekcji tanecznej prowadzonej przez instruktorkę pracowni tanecznej MDK Muflon – Annę Krych. Zobaczymy m.in. krótką etiudę baletową w wykonaniu grupy Mały Teatr Tańca.

LETNIE WARSZTATY ARTYSTYCZNE 2021 – ODKRYWCY NA TROPIE

28.06 – 2.07.2021 (poniedziałek – piątek) 1. turnus letnich warsztatów artystycznych – tydzień podróżników

Pierwszy turnus LWA 2021 – Tydzień Podróżników to artystyczna wyprawa dookoła świata, poznawanie strojów, muzyki i kultur z różnych krajów, a także tworzenie pamiątkowego albumu z podróży.

LIPIEC 2021

LETNIE WARSZTATY ARTYSTYCZNE 2021 – ODKRYWCY NA TROPIE

5-9.07.2021 (poniedziałek – piątek) 2. turnus letnich warsztatów artystycznych – tydzień eko (warsztaty DIY oraz no waste, eko-moda, eko-kuchnia)

12-16.07.2021 (poniedziałek – piątek) 3. turnus letnich warsztatów artystycznych – tydzień zmysłów (sensoplastyka, relaksacja, smakowe wariacje)

19-23.07.2021 (poniedziałek – piątek) 4. turnus letnich warsztatów artystycznych – tydzień żywiołów (bitwa wodna, ognisko, sadzenie roślin, zawody latawców)

26-30.07.2021 (poniedziałek – piątek) 5. turnus letnich warsztatów artystycznych – tydzień detektywów (gra miejska, geocaching, nauka technik szybkiego zapamiętywania)

SIERPIEŃ 2021

LETNIE WARSZTATY ARTYSTYCZNE 2021 – ODKRYWCY NA TROPIE

2-6.08.2021 (poniedziałek – piątek) 6. turnus letnich warsztatów artystycznych – tydzień przyrodników (warsztaty pszczelarskie, tworzenie zielników, ziołowe herbaty)

WRZESIEŃ 2021

15.09. – 31.12.2021 Świat mojej wyobraźni – wystawa pokonkursowa Świat mojej wyobraźni. Ogólnopolski konkurs plastyczny, 7. edycja (2. etap)

Pokonkursowa wystawa prac plastycznych w trzech odsłonach w Galerii Hol.

16.09.2021 (czwartek) Przeczytać Ci? Nie? No to Ci przeczytam – spotkanie paraliterackie

Spotkanie dla tych, którzy lubią kiedy ktoś im czyta. Żywy człowiek, nie audiobook. Dla tych, którzy lubią czytać innym, swoją twórczość z szuflady, utwory z domeny publicznej,  znalezioną ulotkę.

17.09.2021 (piątek) Jesienny SWAP Muflona

Wymiany lub kupno po symbolicznej cenie – ubrań i innych przedmiotów na okoliczność zmiany pór roku. Ciuchowe swapy („swap” z j. angielskiego oznacza „zamiana”) są dziś organizowane na całym świecie, również w Polsce. Swapowe spotkania regularnie odbywają się w wielu większych polskich miastach, a coraz częściej docierają także do mniejszych miast. Idea darmowej wymiany ubrań ma mnóstwo fanów.

17.09.2021 (piątek) Poezja na Prowincji (koncert) – comiesięczne spotkanie z poezją śpiewaną i nie tylko

Spotkanie dla kochających poezję, piosenkę autorską oraz osób muzykujących. Spotkajmy się w kręgu naszych instrumentów i połączmy nasze głosy w jeden piękny śpiew. Spotkanie poprowadzi Marcin Sweklej. Wstęp wolny.

18.09.2021 (piątek) Sybiraczki i Goście – koncert

Spotkanie grup śpiewaczych z Jeleniej Góry i okolic. Rolę gospodarza wieczoru pełni zespół „Sybiraczki i Kresowianie. Impreza wyłącznie na zaproszenia.

25 – 26.09.2021 (sobota – niedziela) Muzyczne Poranki Rodzinne z Krokus Jazz Festiwal

W ostatni weekend września 2021 Jeleniogórskie Centrum Kultury „Muflon” rusza z nowym sezonem Poranków Rodzinnych 2021/2022! Wyjątkowo będą to aż dwa poranki, o charakterze bardzo muzycznym, a zostaną one zrealizowane we współpracy z muzykami Krokus Jazz Festiwal! To dopiero jest wydarzenie!

PAŹDZIERNIK 2021

13.10.2021 (środa) Tkanina malowana – jesienne warsztaty kreatywności artystycznej

21.10.2021 (czwartek) Wdowy i bękarty. Czytanie niechcianego – spotkanie paraliterackie

Spotkanie dla tych, którzy lubią kiedy ktoś im czyta. Żywy człowiek, nie audiobook. Dla tych, którzy lubią czytać innym. Czytanie niechcianego, tj. własnej prozy, dokumentów dnia codziennego, pism urzędowych, paragonów lub faktur.

22.10.2021 (piątek) Poezja na Prowincji (koncert) – comiesięczne spotkanie z poezją śpiewaną i nie tylko

Spotkanie dla kochających poezję, piosenkę autorską oraz osób muzykujących. Spotkajmy się w kręgu naszych instrumentów i połączmy nasze głosy w jeden piękny śpiew. Spotkanie poprowadzi Marcin Sweklej. Wstęp wolny.

24.10.2021 (niedziela) Poranek Rodzinny

28.10.2021 (czwartek) Boso tropię ślady snów – spotkanie poetyckie z Moniką Izabellą Bill

28 października 2021 (czwartek) o godz. 17.00 MDK Muflon w Jeleniej Górze serdecznie zaprasza na spotkanie poetyckie z Moniką Izabelą Bill, wrocławską poetką, autorką 9 tomików poetyckich, należącą do licznych klubów literackich. Na spotkaniu w MDK Muflon czytać będzie ona wiersze ze swojego najnowszego tomu poezji i prozy „Boso tropię ślady snów” (Wrocław 2020).

LISTOPAD 2021

12.11.2021 (piątek) XIII Konkurs Piosenki Polskiej GŁOSOWISKO 2021

XIII edycja Konkursu Piosenki Polskiej „Głosowisko”, skierowanego zarówno do dzieci i młodzieży, jak i dorosłych.

18.11.2021 (czwartek) Czytanie po ciemku – spotkanie paraliterackie

Spotkanie dla tych, których fascynuje głos. Czytanie w mroku lub w półmroku może dostarczyć niebanalnych wrażeń, ponieważ wtedy skupiamy się na tekście, i patrzymy bardziej w głąb siebie.

19.11.2021 (piątek) Poezja na Prowincji (koncert) – comiesięczne spotkanie z poezją śpiewaną i nie tylko

Spotkanie dla kochających poezję, piosenkę autorską oraz osób muzykujących. Spotkajmy się w kręgu naszych instrumentów i połączmy nasze głosy w jeden piękny śpiew. Spotkanie poprowadzi Marcin Sweklej. Wstęp wolny.

21.11.2021 (niedziela) Poranek Rodzinny, godz. 12.00 – Czarownice z Łysej Góry

Serdecznie zapraszamy Porankowiczów do wyjątkowej zabawy! Tak, to zabawa andrzejkowa, koniecznie trzeba się przebrać w coś, w czym czujemy się sobą radosnym i gotowym do tańca oraz wspólnego śpiewania. Skakania też! Polskie legendy – podpowiadamy, tak, można się przebrać za postaci z polskich baśni! A ile jeszcze niespodzianek nas czeka? Och, poznamy tajemnicę z Łysej Góry, jaką? Na razie: sza! Szykujcie stroje, dobre humory i bądźcie z nami w tę niedzielę.
Poranki prowadzą: Agnieszka Gierus, Agata Makutynowicz, Łukasz Prochacki i Marcin Sweklej.
Wszystkie Poranki odbywają się w sali widowiskowej JCK Muflon, ul. Cieplicka 172 Jelenia Góra, cena 30 zł/dziecko, dorośli bezpłatnie. Bilety do kupienia na bilety.jck.pl

GRUDZIEŃ 2021

10.12.2021 (piątek) Poezja na Prowincji (koncert) – comiesięczne spotkanie z poezją śpiewaną i nie tylko

Spotkanie dla kochających poezję, piosenkę autorską oraz osób muzykujących. Spotkajmy się w kręgu naszych instrumentów i połączmy nasze głosy w jeden piękny śpiew. Spotkanie poprowadzi Marcin Sweklej. Wstęp wolny.

5.12.2021 (niedziela), godz.12.00 Poranek Rodzinny – Toruńskie pierniki dla Mikołaja

Święta tuż, tuż, czas ubierać choinkę i piec aromatyczne pierniki. Ale czy wiemy skąd się wzięły na świecie te pyszne ciasteczka? Aby odkryć tę tajemnicę przeniesiemy się do Torunia i sami zrobimy słodkie serduszka. Zapach pierników przyciągnie do Muflonu też Mikołaja, który przyniesie ze sobą niespodzianki dla wszystkich dzieci!
Poranki prowadzą: Agnieszka Gierus, Agata Makutynowicz, Łukasz Prochacki i Marcin Sweklej.
Wszystkie Poranki odbywają się w sali widowiskowej JCK Muflon, ul. Cieplicka 172 Jelenia Góra, cena 30 zł/dziecko, dorośli bezpłatnie. Bilety do kupienia na bilety.jck.pl

17.12.2021 (piątek) Świąteczny koncert laureatów konkursu GŁOSOWISKO 2021