Pracownia teatralna

Zajęcia ze sztuki teatralnej dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Spotkania odbywają się w każdy wtorek, środę oraz piątek według ustalonego planu (poniżej).

Zajęcia prowadzi Paulina Przybył: absolwentka Szkoły Animatorów Kultury we Wrocławiu (2016), dyplomowana instruktorka teatralna (2016), aktorka, założycielka Teatru Iluzjonistów (2016). Realizatorka i uczestniczka wielu projektów teatralnych na terenie Dolnego Śląska, m.in.we Wrocławiu (2014-2016), w Legnicy (2015-2016), w Dzierżoniowie (2017), w Bielawie (2018-2019) oraz w Jeleniej Górze (2020). Pracuje wg autorskiej metody, która łączy w sobie warsztat aktorski z behawioralnym i indywidualnym podejściem do każdego z uczestników. Pracowała z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i seniorami. Trochę instruktorka, trochę przyjaciółka, trochę teatralna ciocia.

TEATR ILUZJONISTÓW powstał z miłości do podążania własną drogą. Tutaj każdy jest twórcą. Autorskie scenariusze tworzone są wspólnie z uczestnikami, a każdy projekt jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Nigdy nie wiadomo, dokąd zaprowadzi nas kolejna teatralna droga, póki nie spotkają się wszystkie energie uczestników. Tutaj nauczycie się poznawać siebie, zdejmować blokady i pracować świadomie z głosem, ciałem i ruchem. Każdy spektakl będzie pretekstem do odkrycia i pokazania własnej wrażliwości. Praca warsztatowa zaś da Wam narzędzia, które wykorzystacie nie tylko na scenie. Te zajęcia są dla każdego bez względu na wiek.

ZAJĘCIA
Wtorek: 16:00-18:00 grupa 11-15 lat (koszt 100 zł/miesiąc)
                18:00-20:00 grupa 18+ (koszt 100 zł/miesiąc)

Środa: 16:00-18:00 grupa 7-10 lat (koszt 70 zł/ miesiąc)

Piątek: 16:00-18:00 grupa 11-15 lat
              18:00-20:00 grupa 18+

UCZESTNICY O ZAJĘCIACH:

„Córka zachwycona. Całą drogę do domu opowiadała jak było super.”
Katarzyna L., Jelenia Góra – Sobieszów 2020, warsztaty teatralne MDK Muflon

„Gorąco polecam warsztaty teatralne u Pauliny. Zajęcia są niezłym szejkiem energetycznym, zalecanym profilaktycznie każdemu! Poza ćwiczeniami różnego rodzaju i tajnikami sztuki, odkrywamy, mogę śmiało powiedzieć, siebie, choć założeniem jest granie. Ale właśnie tak otwierają się drzwi, z których istnienia nawet nie zdajemy sobie sprawy. Jest moc, ludzie!”
Anna W., Jelenia Góra – Sobieszów 2020, warsztaty teatralne MDK Muflon

„Warsztaty z Pauliną to była jedna z najlepszych przygód w moim życiu! Jej zaangażowanie, profesjonalizm, pozytywna energia i ogrom wiedzy sprawiły, że bardzo się rozwinęłam. Nauczyłam się pracować ze swoim ciałem, poprawiłam technikę (oddech, dykcja), ale też poznałam samą siebie i otworzyłam się na emocje. Dzięki temu od października zaczynam studia w Szkole Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego w Katowicach. Szczerze polecam te zajęcia!”
Dorota Ch., zajęcia online 2020

„Zajęcia z Pauliną dały mi naprawdę wiele. Rozwinęłam się aktorsko i poczułam pewniej na scenie. Polecam z całego serca!”
Małgorzata G., Bielawa 2018 (spektakl „Scrooge. Opowieść.”)

„Żywioł, tornado. Praca pod skrzydłami Pauliny była doznaniem wyjątkowo intensywnym. Jeżeli więc jesteś żądny przygody, to Teatr Iluzjonistów jest dla Ciebie. WARTO.”
Mateusz S., Wrocław 2016 (spektakl dyplomowy „Krąg Iluzjonistów”)