Brak biletów – Muflon Live – koncert na dwie sceny: GROOVES (CZ) / Natalia Lubrano & Krzysztof Żesławski Trio (PL) – 7 marca 2020 (sobota), godz. 18.00

Aktualizacja 05.03.2020 r.

Z przykrością informujemy, że nie dysponujemy już wolnymi miejscami na sobotni Muflon Live.
Zachęcamy do oglądania wydarzenia na facebook`u MDK Muflon oraz na kanałach youtube wymienionych poniżej.
Już niebawem podamy informacje, dotyczące wejściówek na kwietniową edycję Muflon Live.

Kanały youtube:
youtube.com/LiveEventTv
youtube.com/mdkmuflon

______________________________________________________________________

MDK Muflon w Jeleniej Górze zaprasza na koncerty zespołów z Polski i Czech w ramach projektu pn. MUFLON LIVE – koncert na dwie sceny.

7 marca 2020 r. o godzinie 18.00 w sali widowiskowej MDK Muflon odbędzie się pierwszy koncert w ramach projektu. Kolejny zaplanowany jest na 4 kwietnia 2020 r. Łącznie na scenie zaprezentują się 4 zespoły z Polski i Czech.

W sali stanie nietypowa, dwustronna scena z odrębną scenografią, na której zaprezentują się zaproszone zespoły. Z koncertów będzie prowadzona profesjonalna transmisja na żywo.

Celem projektu jest promocja twórczości zespołów muzycznych z polsko – czeskiego pogranicza. Przedsięwzięcie jest realizowane przy współpracy z partnerem czeskim – Kulturní dům Střelnice Vrchlabí (link do strony partnera)

Wejście na koncerty jest bezpłatne jednak wejściówki należy odebrać w terminie 10.02. – 02.03. (lub do wyczerpania biletów) w sekretariacie MDK Muflon przy ul. Cieplickiej 172 w Jeleniej Górze. Ilość miejsc ograniczona.

Już niebawem więcej informacji na temat wydarzenia.

Projekt „MUFLON LIVE – koncert na dwie sceny” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy INTERREG V-A Republika Czeska – Polska 2014-2020 oraz ze środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa.

About the author