Laureatki i Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Świat mojej wyobraźni” – 5. edycja

syrenki
Syrenki – witraż malowany – wiosenne warsztaty artystyczne dla dzieci 4. edycja – 13 marca 2019 (środa), godz. 16.00 – 18.00
6 marca 2019
plakat poranki_internetowy
Pod fatalną banderą – poranek rodzinny – 24 marca 2019 (niedziela), godz. 12.00
12 marca 2019

Laureatki i Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Świat mojej wyobraźni” – 5. edycja

1-kot klaudia koncecka 2019

Jury Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Świat mojej wyobraźni” 5. edycja w składzie:

Piotr Jagielski (artysta rzeźbiarz), Aleksandra Jarocińska (dyrektor MDK „Muflon”), Agata Makutynowicz (artystka plastyk) oraz Andrzej Woźniak (artysta malarz) przyznało następujące nagrody:

Kategoria 5 – 7 lat

  1. miejsce – Alicja Szafrańska
  2. miejsce – Ryszard Janicki
  3. miejsce – Zofia Fuentes

Kategoria 8 – 12 lat

  1. miejsce – Zuzanna Radzimska
  2. miejsce – Emilia Tomczak
  3. miejsce – Magdalena Morawska

Kategoria 13 – 16 lat

  1. miejsce – Kozłowska Martyna
  2. miejsce – Pugaczowa Antonina
  3. miejsce – Wiktoria Janusz

 GRAFIKA

decyzją Jury postanowiono przyznać dodatkowe nagrody za prace graficzne

Kategoria 5 – 7 lat

  1. miejsce – Tymoteusz Morciszek
  2. miejsce – Aleksandra Zając
  3. miejsce – Alicja Łukasiewicz

Kategoria 8 – 12 lat

  1. miejsce – Alicja Konczelska
  2. miejsce – Maria Deska
  3. miejsce – Zuzanna Procajło 

Kategoria 13 – 16 lat

  1. miejsce – Maja Groborz
  2. miejsce – Aleksandra Watała
  3. miejsce – Magdalena Kalinowska

Galeria prac nagrodzonych

Wyróżnione/wyróżnieni (udziałem w wystawie i prezentacją w galerii internetowej)

 1. etap wystawy od 20 marca do 26 kwietnia 2019 – Galeria „Hol”

– Izabela Gamoń, Karol Dobrowolski, Amelia Antonik, Zuzanna Orszulik, Zofia Radecka, Emilia Streczeń, Dominika Schroder, Julia Schroder, Wincenty Wenkser (2 prace), Aleksander Andreasik, Oliwier Drużdż, Lena Hodzik, Dawid Śliczniak, Malwina Borowiec, Adam Mituła, Nikola Dobrowolska, Zofia Urbanowicz, Julia Sobczuk, Jagoda Ukińska, Iga Ciszyk, Wiktoria Ignatowicz, Maja Sudak, Julia Grabowska, Lena Szkutnik, Kewin Wójcik, Milena Biegun, Patrycja Kowalczyk, Karol Basak, Mikołaj Koziara, Oliwia Banach, Bartłomiej Czobot, Maksymilian Raubo, Martyna Wicińska, Wiktor Kitliński, Natalia Dominik, Michał Majdzik, Weronika Ujma, Cecylia Plewa, Szymon Cejko, Natalia Żak, Oliwia Karło.

Galeria prac wyróżnionych do wystawy, etap 1

2. etap wystawy od 5 czerwca do 31 sierpnia 2019

– Zofia Kapras, Zofia Suligowska, Karina Mydlarz, Julia Soczawa, Zuzanna Urbanek, Roksana Bień, Łucja Słota, Jakub Gawlikowski, Maja Ziemlanka, Tymoteusz Lewandowski, Zofia Achtelik, Oliwia Zalas, Wiktoria Jedzina, Marta Ciupa, Maria Łukaszczyk, Marta Stempska, Natalia Leszczyńska, Klaudia Korecka, Michał Szczupał, Bartłomiej Wójcik, Maciej Janik, Maja Grobosz, Monika Płatek, Alicja Plaskowska ,Zuzanna Uszyńska, Maja Bieleń, Alicja Szkółka, Paulina Reimann, Katarzyna Kuzber, Maja Cyz, Aleksandra Pietruszewska, Maja Ścieglińska , Magdalena Rybiałek, Marta Soćko, Oliwia Brzezina, Julia Słota, Jagoda Kołodziej, Natalia Poloczek, Kinga Białek, Marzena Marzec, Emilia Szmuc, Michalina Tatarczuk, Nicola Zaraś, Nikola Gutowska, Sophia Moulaovi, Jakub Ślusarczyk, Zuzanna Russek, Wiktoria Krawiec, Angelika Dunajczan, Nicola Bednarska.

3.etap wystawy od 9 października do 31 grudnia 2019

– Alicja Russek, Tosia Siekańska, Karolina Denc, Rozalia Kaczmarek, Martyna Pasieka, Magdalena Ziemba, Zuzanna Jantos, Martyna Krzyżanowska, Antonina Żukowska, Iga Klein, Tymoteusz Podczarski, Laura Dukowicz, Weronika Młynarczyk, Kacper Niewiadomski, Dominik Moczydlany, Wiktoria Biela, Milena Sontowska, Aleksandra Rybicka, Weronika Jadach, Wiktoria Płaczkowska, Stefan Dragan, Natalia Frąk, Ewa Tyszko, Igor Miłkowski, Karol Ziętek, Jakub Paczosa, Krzysztof Saczuk, Szymon Domińczuk, Piotr Gałgan, Dominika Jarosiewicz, Natalia Kamińska, Julia Boryn, Julia Nowosadzka, Mikołaj Koziara, Radosław Niedzielski, Urszula Majcherek, Aniela Nakonieczna, Natalia Sobczyńska, Małgorzata Słupik, Jan Gorzawski, Kamil Biernat, Jagna Laskowska, Jagoda Lewandowska, Emilia Piątek, Oliwia Dajka, Mateusz Szewczyk, Martyna Zawada

Laureatkom, Laureatom oraz osobom wyróżnionym serdecznie gratulujemy. Odbiór nagród odbędzie się w Miejskim Domu Kultury „Muflon” przy ul. Cieplickiej 172, laureatom i laureatkom spoza Jeleniej Góry nagrody zostaną wysyłane pocztą.

Konkurs dofinansowany z Budżetu Miasta Jeleniej Góry.

Dofinansowanie_Jelenia_Gora