Laureaci i Laureatki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Świat mojej wyobraźni”, 4. edycja.

IMG_2706
WARSZTATY ZDROWEJ ŻYWNOŚCI DLA SENIORÓW – 23 kwietnia (poniedziałek), godz. 10.00-12.00
19 kwietnia 2018
1-jedwab 2
Malowanie na jedwabiu – warsztaty artystyczne – 16 i 23 maja 2018 (środy), godz. 15.00 – 18.00
20 kwietnia 2018

Laureaci i Laureatki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Świat mojej wyobraźni”, 4. edycja.

świat

Jury Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Świat mojej wyobraźni” w składzie: Piotr Jagielski (artysta rzeźbiarz), Aleksandra Jarocińska (dyrektor MDK „Muflon”), Agata Makutynowicz (artystka plastyk), Marzena Menażyk (graficzka, artystka plastyk) i Andrzej Woźniak (artysta malarz) przyznało  następujące nagrody i wyróżnienia:

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Świat mojej wyobraźni” 4. edycja

Kategoria 5 – 7 lat

I MIEJSCE Julia Topa

II MIEJSCEMaciej Gadoch

III MIEJSCE Natalia Sobczyńska

WYRÓŻNIENIA:

– Hanna Gamrot

– Kornelia Pater

Julia Remiorz

DO WYSTAWY:

– Franciszek Ściegienny

– Aleksander Kamiński

– Emilia Fuzimek

– Oliwia Fotajter

– Amelia Morawetz

– Aleksandra Linkowska

– Emilia Cieślak

– Wiktoria Maksymiuk

– Borys Późniak

– Gabriela Szypuła

– Marysia Śmigielska

– Natasza Choroszczak

– Tomasz Tkacz

– Oliwia Grabowska

Kategoria 8 – 12 lat

 

I MIEJSCE –  Karolina Zarzeczna

II MIEJSCE – Anna Jabłońska

III MIEJSCE –  Agnieszka Wolska

WYRÓŻNIENIA:

– Emilia Tobiasz

– Aleksandra Jewuła

– Łukasz Walczak

– Hubert Jaworski

DO WYSTAWY:

– Kacper Trojnara

– Emilia Tobiasz

– Oliwia Nawłoka

– Katarzyna Rybicka

– Dominika Mituś

– Natalia Pietrzak

– Natalia Linde

– Patrycja Romaniuk

– Kinga Wolska

– Łukasz Kędziora

– Mateusz Cichalewski

– Weronika Twardzik

– Kacper Kryk

– Oliwia Grabarczyk

– Karolina Wertepny

– Nela Blotenkamper

– Anna Staszak

– Hanna Kerger

– Alicja Pastusiak

– Emilia Paczóska

 Kategoria 13 – 16 lat 

I MIEJSCE –  Weronika Wagowska

II MIEJSCE – Arkadiusz Homenda

III MIEJSCE –  Magdalena Pepłońska

WYRÓŻNIENIA:

– Marta Berger

– Łucja Linkiewicz

– Katarzyna Hercuń

– Jakub Wojnarowicz

DO WYSTAWY:

– Emilia Michalska

– Dominika Schroder

– Paweł Wójcik

– Mikołaj Wolar

– Dominika Trubus

– Zuzaznna Makarewicz

– Zuzanna Maciejewska

– Małgorzata Chołos

– Alicja Wierzbicka

– Alicja Michalik

– Emilia Michalska

Laureatkom i Laureatom serdecznie gratulujemy.

Wystawa pokonkursowa będzie miała miejsce w Sali Lawendowej Galerii Muflon – od 17 maja do 31 sierpnia 2018.

Sponsorem nagród w konkursie jest sklep JYSK w Jeleniej Górze.

jysk

 

Impreza dofinansowana z Budżetu Miasta Jeleniej Góry.

Dofinansowanie_Jelenia_Gora