Konferencja czeskich i polskich instytucji kultury Euroregionu Nysa

logo1.jpg 

Szanowni Państwo.

Pragnę zaprosić Państwa do współpracy w ramach projektu pn. „Konferencja czeskich i polskich instytucji kultury Euroregionu Nysa”. Projekt powinien przyczynić się do współpracy instytucji kultury z polskiej i czeskiej części Euroregionu Nysa.Konferencja przeznaczona jest dla instytucji, które zajmują się organizacją wydarzeń kulturalnych i są zainteresowane współpracą transgraniczną (np. domy kultury, ośrodki kultury, muzea itp.) Program obejmie prezentację uczestniczących instytucji, dyskusję oraz nawiązywanie kontaktów pod kątem ewentualnej współpracy. Na konferencję zostanie wydany katalog z danymi kontaktowymi i krótką charakterystyką instytucji. Ponadto, katalog będzie zawierał listę (i dane do kontaktu) amatorskich zespołów lub jednostek kulturalnych z regionu zainteresowanych współpracą transgraniczną. Udział w konferencji jest bezpłatny, możliwy dla wszystkich zainteresowanych instytucji na podstawie wysłanego zgłoszenia.

 Konferencja czeskich i polskich instytucji kultury Euroregionu Nysa odbędzie się w Eurocentrum w Jabloncu nad Nisou w piątek, dnia 24.9.2010r. 

Dla polskich uczestników zapewniony będzie transport z Jeleniej Góry

W dniu konferencji w centrum Jablonca nad Nisou odbywają się Jesienne Dni Miasta z bogatym programem towarzyszącym.

W razie zainteresowania udziałem w Konferencji czeskich i polskich instytucji kultury Euroregionu Nysa prosimy o wypełnienie zgłoszenia i jego zwrotne wysłanie e-mailem.

Z radością oczekujemy współpracy.Alena Vítová , Eurocentrum Jablonec nad Nisou, s.r.o.

e-mail: a.vitova@eurocentrumjablonec.cz, tel.kom.: +420 774 254 243

Zgłoszenie dla amatorskich jednostek kultury, link- pl-prihlaska_-_amaterske_subjekty.doc

Zgłoszenie dla instytucji kultury, link- pl-prihlaska_-_kulturni_instituce.doc

Brak kategorii

About the author