Laureatki i Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Świat mojej wyobraźni”– 3. edycja.

świat
Ogłoszenie wyników Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Świat mojej wyobraźni”, 3. edycja – 24 listopada 2017
21 listopada 2017
plakat uczniowie
OKIEM MŁODEGO ARTYSTY – wystawa uczennic i uczniów 3. klasy Liceum Plastycznego – 29 listopada 2017 (środa), godz. 17.00
24 listopada 2017

Laureatki i Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Świat mojej wyobraźni”– 3. edycja.

świat

Jury Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Świat mojej wyobraźni” w składzie: Agata Makutynowicz (artystka plastyk), Janusz Motylski (artysta malarz), Katarzyna Szumska (artystka malarka) i Janusz Woźniak (artysta malarz) przyznało wśród prawie 2000 prac następujące nagrody i wyróżnienia:


Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Świat mojej wyobraźni” 3. edycja

Kategoria 5 – 7 lat

I MIEJSCE – DARIA SZCZEPANIAK

I MIEJSCE – AGATA SZYGOSKA

II MIEJSCE – JOASIA STEINDEL

II MIEJSCE – TOMASZ MORDARSKI

II MIEJSCE – PATRYK PYTLIK

WYRÓŻNIENIA:

ANNA GRUSZELKA

WERONIKA KOBIERSKA

DO WYSTAWY:

KINGA KOWALSKA

KESJA CHROSTEK

LENA BOBROWSKA

LENA DUK

LENA KAŁAFUT

OSKAR GULDA

OLGA PYREK

MAJA KIRYLCZUK

WITOLD PYREK

DANIEL BURZYŃSKI

MICHAŁ NOWOSIELSKI

IGNACY SOBCZAK

MAJA ZĄBEK

 


 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Świat mojej wyobraźni”

Kategoria 8 – 12 lat

MIEJSCE I – ALEKSANDRA WOJTASIK

MIEJSCE I – MAGDA MAĆKOWSKA

MIEJSCE II – KINGA NOWACKA

MIEJSCE II – IGOR KOZŁOWSKI

MIEJSCE III – ALEKSANDRA SZWAD

WYRÓŻNIENIA:

POLA TOMASZEWSKA

MIŁOSZ PEŁSZYK

DO WYSTAWY:

EMILIA BRZOZOWSKA

WIKTORIA GRZELAZKA

OLIWIA PERNAK

KAROLINA HANUSIAK

KORNELIA KAŁKA

HANNA RYBKA

WIKTORIA WLAŹ

LAURA DUDOWICZ

WERONIKA BIEŃKOWSKA

JULIA PAETZ

NATALIA JARMOZIK

FILIP MACHNO

JULIA TEODORCZUK

KATARZYNA JURCZAK


Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Świat mojej wyobraźni”

Kategoria 13 – 16 lat

 

MIEJSCE I – PIOTR LUDYNIA

MIEJSCE I – MARIA DĘBSKA

MIEJSCE II – ANNA WĘGIEL

MIEJSCE II – ANNA MACIEJCZYK

MIEJSCE III – ZUZANNA STRAUCHOLD

MIEJSCE III – ADAM LUBERDA

WYRÓŻNIENIA:

SANDRA WIŚNIEWSKA

ZUZANNA SKALSKA

DO WYSTAWY:

ALEKSANDRA SIEMBRZUCH

NATASZA ORŁOWSKA

HANNA BUGAJ

ROBERT BŁASZCZYK

HANNA MADEJEK

MAŁGORZATA GRONOWICZ

HANNA BORKOWSKA

MAŁGOSIA ŻŁOBIŃSKA

JOANNA LEWANDOWSKA

AMELIA OGRODOWCZYK

ANNA DAŃSKA

ANNA SZYNDROWSKA

MARIA SZEWCZYK

KINGA KUBERNA

JULIA KUŁAK

JUSTYNA KŁOSEK

DARIA ZIÓŁKOWSKA

NATALIA OWCZARZ

LAURA LINDER

WERONIKA ZAGRODNIK

JULIA MICH

JULIA JÓŹWIAK

GABRYSIA JEZIERCZAK

MAJA BOJARCZUK

ALICJA GNYP

DOROTA SKOCZYLAS

ALEKSANDRA SMOLAK

WERONIKA WIŚNIEWSKA


Wszystkim Laureatkom i Laureatom gorąco gratulujemy.

Wystawa pokonkursowa będzie miała w Galerii KOLOR dwie odsłony: 30 listopada 2017 (czwartek) zostanie otwarta jej pierwsza odsłona, druga cześć wystawy zostanie pokazana w roku 2018.

 

Dofinansowanie_Jelenia_Gora