Głosuj na ADM – AKADEMIĘ DOBRYCH MANIER w programie „TESCO. DECYDUJESZ, POMAGAMY”

ADM – Akademia Dobrych Manier – po raz pierwszy tego typu zajęcia w Karkonoszach. W ADM każde dziecko nabierze ogłady i swobody. Projekt powstał po to, by Ala i Jaś umieli się zachować w teatrze, na koncercie, w filharmonii, w autobusie i u babci na urodzinach. Akademia Dobrych Manier jest nawiązaniem do tradycji i nauką wartości, które w dzisiejszych czasach są zaniedbywane w społeczeństwie. Zapraszamy do głosowania!

Z radością informujemy, że projekt ADM – Akademia Dobrych Manier Miejskiego Dom Kultury  „Muflon” w Jeleniej Górze – Sobieszowie zakwalifikował się do programu grantowego „Tesco. Decydujesz, Pomagamy”.  Następnym etapem w programie jest głosowanie klientów Tesco, którzy otrzymują żeton do głosowania przy każdorazowym zakupie.

Zachęcamy Państwa do  głosowania na ADM – Akademia Dobrych Manier, dzięki Państwa głosom (żetonom) dwadzieścioro dzieci w wieku szkolnym weźmie udział w bezpłatnych warsztatach etykiety.  Warsztaty będą miały miejsce w MDK Muflon w terminie od grudnia 2017 do kwietnia 2018.

Celem ADM – Akademia Dobrych Manier jest ułatwienie dzieciom i młodzieży dostępu do  kultury, przekazanie wiedzy, w teorii i praktyce, o zachowaniu w różnych miejscach i sytuacjach także w teatrze, filharmonii, kinie, galerii sztuki, czy muzeum. ADM – Akademia Dobrych Manier daje umiejętności, które likwidują bariery lęku, niewiedzy i oporu wobec nieznanego. ADM – Akademia Dobrych Manier kształtuje poprawne wzorce komunikacji społecznej oraz poszerza horyzonty. Zachęca, by ze swobodą i pewnością siebie dzieci wchodziły w relacje społeczne, także poza znanym sobie środowiskiem.

ADM – Akademia Dobrych Manier: „Etykieta ucznia na co dzień” oraz „Etykieta ucznia przy stole” to 7 spotkań dla 20 uczestników, które zwiększą ich wiedzę na temat właściwego zachowania się w miejscach publicznych, to poprawa relacji z osobami starszymi oraz rówieśnikami,  to wiedza na temat zachowania w sieci i użytkowania nowych technologii (net-etykieta), to znajomość zasad zachowania się przy stole.

 Mogą Państwo głosować na ADM – Akademia Dobrych Manier  w następujących sklepach Tesco:

– Jelenia Góra, ul.  Jana Pawła II 17,

– Jelenia Góra, ul.  Wolności 239a,

– Karpacz,  Al. Wielkopolska 7.

Głosowanie trwa do 31 października.

Każdy żeton się liczy. My liczymy na Państwa.

Niech rok 2018 będzie rokiem savoir vivre’u.

About the author