TAŃCE W KRĘGU. ZAJĘCIA TANECZNE DLA KOBIET – OTWARTE BEZPŁATNE ZAJĘCIA 25 WRZEŚNIA 2017 (PONIEDZIAŁEK) W GODZ. 17.00 – 19.00

Pracownia taneczna Miejskiego Domu Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze – Sobieszowie zaprasza wszystkie Panie na pierwsze w sezonie 2017/2018 zajęcia taneczne dla kobiet – „TAŃCE W KRĘGU”. Będą one prowadzone przez Justynę Jakimowicz, instruktorkę 2. stopnia „Tańców w Kręgu”.

Jest to szansa, by nauczyć się nowych tańców pochodzących z różnych kultur. A przede wszystkim okazja, by doświadczyć radości z wyrażania siebie oraz swojej kobiecości poprzez taniec.

Zajęcia są przeznaczone dla kobiet w każdym wieku. Ich intensywność jest dostosowywana do nastrojów uczestniczek, ich potrzeb oraz umiejętności.

Pracownia taneczna MDK „Muflon” zaprasza wszystkie Panie, które tęsknią za wyrażaniem swojego piękna w ruchu oraz chcą się dzielić swoją harmonią i radością z innymi kobietami. To zaproszenie jest skierowane nie tylko do Pań, które tańczyły już w Kręgu, ale przede wszystkim do tych, które jeszcze tego nie próbowały. Na zajęcia można przyjść w pojedynkę, jednak dobrym pomysłem jest przybycie w towarzystwie przyjaciółki, siostry, córki, mamy, babci lub prababci.

Warto tańczyć. Warto być razem. Warto tańczyć w kobiecym kręgu.

Justyna Jakimowicz – instruktorka Tańców w Kręgu od 10 lat, uczennica m. in. Anny Szewczuk, Ireny Konachowicz, Lynn Frances i Daniela Sandu. Tańce w Kręgu są jej wielką pasją i „miłością od pierwszego wejrzenia”. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Nieustająco zaprasza wszystkie kobiety do tego tańca.

About the author