Podziękowania

Mamie Kseni zabrakło słów, kiedy próbowała podziękować tym, którzy przyszli spędzić ten urodzinowy wieczór razem z jej córką. Potrafiła wypowiedzieć tylko jedno magiczne słowo „…dziękuję”. A jednak wszyscy obecni widzieli co czuła – i ona i sama Ksenia. Jesteśmy też przekonani, że emocji i pozytywnej energii wystarczy im jeszcze na bardzo, bardzo długo.

Nam także brakuje słów, żeby wyrazić wdzięczność dla wszystkich, dzięki którym ten dzień stał się tak niezwykły. Wasza obecność, duże i małe marzenia Kseni, które spełniały się, jedno po drugim i ogromna radość, że wspólnie udało się zrobić coś naprawdę dobrego.

Dziękujemy zresztą nie tylko w imieniu naszej jubilatki, ale i własnym, za to, że znów przekonaliśmy się, że ludzie potrafią zrobić coś dla innych, potrafią podzielić się swoim czasem i sercem. Ksenia maluje od zawsze, ale jej warsztat pracy nie był w stanie sprostać barwom i przestrzeniom, które chciała stworzyć jej wrażliwość i wyobraźnia. A teraz dzięki Waszym prezentom będzie mogła wyczarować pędzlem na płótnie swoje pejzaże i zaprezentować je za dwa lata na własnej wystawie, o czym do tej pory tylko marzyła. Serdecznie dziękujemy.

Dyrektor Miejskiego Domu Kultury „Muflon”

Aleksandra Jarocińska

Bez kategorii

About the author