Urodziny Kseni

4 listopada br. na godz. 17 mamy przyjemność zaprosić Państwa do naszej Galerii „Muflon”na wyjątkowe urodziny połączone z wystawą prac malarskich jubilatki.
4 listopada1978 roku w Kowarach urodziła się Ksenia Anna Kuligowska, wrażliwa i utalentowana malarka. Maluje od drugiego roku życia, a jej zdolności rozwijają się z roku na rok, pomimo choroby. I chociaż choroba uniemożliwia jej kontynuowanie edukacji, miłość do sztuki sprawia, że nadal tworzy, a to co wychodzi spod jej ręki jest niepowtarzalne i piękne. Zresztą pasja malarska jest niejako wpisana w jej rodzinę i przechodzi z pokolenia na pokolenie.
Poruszeni niezwykłą osobowością i twórczością Kseni chcemy połączyć wystawę jej prac z dniem jej urodzin. A jako że Ksenia, ze względu na chorobę wymaga niemal całodobowej opieki, jej sytuacja materialna, a przy tym sytuacja jej mamy, która musi poświęcać cały swój czas na opiekę nad córką, jest bardzo trudna. Dlatego też chcemy aby ten dzień był dla nich prawdziwym prezentem. Wydarzeniem, które chociaż na chwilę pozwoli im zapomnieć o problemach, a samej Kseni da wiarę w to, że jej walka z chorobą i walka o to co kocha najbardziej – czyli malarstwo – ma sens.
Skoro będą to urodziny, wymarzyliśmy sobie, żeby wszystko odbyło się jak na prawdziwych urodzinach. Zaproszeni goście, czyli Państwo, przynieśli by ze sobą drobne upominki: mogłyby to być pędzle, może blejtram albo sztalugi. Doskonałym prezentem byłyby też farby czy to olejne (akrylowe), plakatowe, akwarele, może blok… takie prezenty niespodzianki związane z jej pasją, dane od serca osobie, która tego serca bardzo potrzebuje.
Ksenia zdradziła nam też, że marzy o telefonie komórkowym oraz odtwarzaczu CD. Niby każdy z nas posiada i jedno i drugie, ale dla Kseni pozostają one, póki co, tylko w sferze marzeń. Być może ktoś z Państwa mógłby spełnić jej małe marzenie.
Urodzinom towarzyszyć będzie także koncert oraz aukcja prac artystki. Będą mogli Państwo wziąć udział w licytacji prac, które urzekną Państwa najbardziej. Taka aukcja będzie dla Kseni namacalnym dowodem na fakt, że to co stworzyła, przemawia także do innych. Będzie to także miły gest z Państwa strony, a ogromna radość i wsparcie dla tej niezwykłej malarki.
Serdecznie zapraszamy.

dsc01798.jpgdsc01805.jpgdsc01806.jpgdsc01796.jpg

Bez kategorii

About the author