Mikołajkowy Poranek Rodzinny „Folkowe love” – Podłaźniczki i pierniczki – 11.12.2022 (niedziela), godz. 12.00-13.00

W grudniu ruszamy do Krakowa! Co to jest podłaźniczka? Dlaczego wieszano na niej cebulę i czosnek? Grudzień  to czas fantastycznych obrzędów i zwyczajów. Poznamy też wigilijne zwyczaje i dawne rytuały, od których mogło zależeć szczęście na długie lata.

Zrobimy również wyjątkowe świąteczne ozdoby – złociste, słomiane aniołki. Zapach pierników przyciągnie do Muflonu też Mikołaja, który przyniesie ze sobą paczki – niespodzianki dla wszystkich dzieci!!!

I krakowiaka dla Mikołaja zatańczymy!

Kochani Porankowicze! W związku z tym, że podczas grudniowego Poranka Rodzinnego ruszamy w Region Krakowski słynący z szopek bożonarodzeniowych, mamy dla Was wyjątkowy KONKURS właśnie na szopkę bożonarodzeniową.

Wystarczy tylko uruchomić drzemiące w Was pokłady twórczej energii i do 7 grudnia do godz. 19:00 przynieść podpisaną szopkę do siedziby JCK Muflon przy ul. Cieplickiej 172.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi 11 grudnia podczas Poranka Rodzinnego.

Na twórców wszystkich szopek czekają niespodzianki, a na laureatów nagrody. Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie muflon.sobieszow.pl

Przybywajcie całymi rodzinami! Niech nas w ten wyjątkowy czas ogarnie ciepło i magia świąt!!!

Wstęp: 30 zł/dziecko. Poranek poprowadzą: Agnieszka Gierus, Agata Makutynowicz, Łukasz Prochacki i Marcin Sweklej. Bilety dostępne na bilety.jck.pl oraz w sekretariatach JCK.

JCK Muflon ul. Cieplicka 172, sala widowiskowa

About the author