Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Świat mojej wyobraźni”

Laureatki i Laureaci 6. edycji

Jury Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Świat mojej wyobraźni” 6. edycja w składzie:

Agata Wolska (artystka plastyk),  Agata Makutynowicz (artystka plastyk), Wojciech Pomianowski (artysta plastyk) oraz Andrzej Woźniak (artysta malarz) przyznało następujące nagrody:

Kategoria 5 – 7 lat

I miejsce – Zuzanna Zerek

II miejsce – Michalina Cirkosz

III miejsce – Emilia Maryniak

Kategoria 8 – 12 lat

I miejsce – Małgorzata Michalak

II miejsce – Aleksandra Czoba

III miejsce – Julia Dolatowska

Kategoria 13 – 16 lat

I miejsce – Anna Bienek

II miejsce – Elena Karandyszowska

III miejsce – Joanna Nowacka

Laureatkom, Laureatom oraz osobom wyróżnionym serdecznie gratulujemy.

Nagrody zostaną wysyłane pocztą.

Galeria prac wyróżnionych do wystawy

1.etap wystawy 25.03-22.05.2020

Pola Nowak, Milena Ciszyk, Oliwier Szczepaniak, Oliwer Szczepaniak, Wiktoria Szczepaniak, Ida Babińska, Julia Miler, Nadia Gnap, Lena Miler, Amelia Misiaszek, Matylda Kempińska, Maja Grabalska, Maja Szymańska, Wiktoria Wawrzyniak, Zuzanna Klonowska, Zuzanna Kubiak, Gabryś Osuchowski, Zuzanna Klonowska, Natalia Szura, Lena Andrejczyk, Laura Mruszczyk, Zuzanna Smela, Martyna Grad, Julia Wyrzykowska, Julia Kaniowska, Aleksander Skwarka, Lidia Wiznerowicz, Joanna Steindel, Feliks Bałdyzer, Maksymilian Koronowski, Nela Królak, Tymon Zbyszowski, Emilia Kocznur, Iga Mitrowska, Łucja Chądzyńska, Helena Pawlak, Karolina Chudon, Olga Dudek, Julita Jałocha, Iga Dobaczewska, Emilia Cieślak,Roksana Dziadkiewicz, Przemysław Wójcicki,Gabriela,  Jadodzińska, Martyna Keller, Alicja Opyd, Alicja Oleszczuk, Izabela Fronk, Jan Uchański, Maja Kryk, Nina Urlich, Maja Cwardyś, Natalia Rybak, Magdalena Grabiwoda, Celina Mencner, Wojciech Chwastek, Michał Sadłocha, Klara Brzozowska, Matylda Lesisz, Igor Tarasiewicz.

2.etap wystawy 3.06-31.08.2020

Maria Anna Ryży, Antonina Tomson, Wiktoria Rutkowska, Nikola Radomska, Alicja Orzechowska, Julia Szparaga, Kamil Nartowski, Julia Zagorzalska, Gabriela Tuszyńska, Jagoda Treszczyńska, Hanna Niewęgłowska, Klaudia Łukaszewska, Anna Studzińska, Kalina Przespolewska, Wiktoria Chęć, Alicja Starzewska, Nina Skorzycka, Maria Peiko, Natalia Kuczborska, Oliwia Janik, Jan Piłat, Iga Ciszyk, Zuzanna Otto, Krystyna Kowska, Ida Rzetelska, Maja Wybrańska, Maja Grabalska, Oliwia Wesołowska, Maria Majewska, Alicja Rumowicz, Amelia Augustyniak.

3.etap wystawy 16.09-31.12.2020

Iga Lehman, Alicja Wylęgły, Salma Ramatowska, Zofia Szymańska, Jowita Fątara, Julia Konior, Zuzanna Krylecka, Alicja Wesołowska, Justyna Wasilewska, Magdalena Ciepły, Anna Piaskowska, Agata Nicewicz, Marcin Podgórski, Karolina Potok, Agata Olesińska.

Z uwagi na zamknięcie MDK Muflon do odwołania, terminy wystaw mogą ulec zmianie.

Galeria znajduje się w Miejskim Domu Kultury Muflon w Jeleniej Górze przy ul. Cieplickiej 172.

Serdecznie zapraszamy

About the author